سبد خرید شما
0 ریال جمع کل

معرفی کالای شما


پوشک کامل بزرگسالان و زیرانداز بیمار آن آن Arrow

سرما و گرما درمانی Arrow

برطرف کننده خشکی دهان Arrow

درمان کننده واریس Arrow

برطرف کننده ضایعات پوستی Arrow

درمان آسان هموروئید Arrow

دستگاه طب سوزنی الکتریکی Arrow

چسب های بخیه Arrow
لطفا جهت اطلاع از قیمتها تماس بگیرید

تصویر کالاتوضیحاتتعداد 
کالای پزشکی صدر آنوکرایو، یک روش نوین برای درمان بیماریها و اختلالات مقعدی بدون نیاز به عمل جراحی، پرتو نگاری و درمان دارویی می باشد.(محصول آلمان)
کالای پزشکی صدر نوعی دستگاه طب سوزنی الکتریکی است. کار با این دستگاه بسیار آسان است و نیاز به اطلاعات خاصی در زمینه طب سوزنی ندارد. در این دستگاه، نقاط، بدون نیاز به سوزن و به وسیله امواج الکتریکی تحریک می شوند.
کالای پزشکی صدر استفاده از حرارت و سرما در بهبود آسیب دیدگیها از رایج ترین سنتی ترین روشهای کنترل درد و یا کوفتگی و سایر علائم می باشد. نشان داده است که سرمادرمانی و گرمادرمانی تاثیر بسزایی در کاهش تورم، تسکین درد، رفع گرفتگی عضلانی و ... داشته و کاربرد آنها با وجود محصولات تهیه شده بسیار ساده می باشد.
کالای پزشکی صدر این محصولات بصورت ژل، اسپری، دهانشویه، خمیردندان و آدامس بدون قند می باشد. و جهت بهبود کیفیت زندگی و پیشگیری از عوارض خشکی دهان، طراحی شده است .حاوی آنزیم های لاکتوفرین، لاکتوپراکسیداز، لیزوزیم و ایمونوگلوبولین های طبیعی موجود در بزاق می باشد. همچنین مواد مرطوب کننده آن احساس راحتی و آرامش را به بیماران دچار خشکی دهان می دهد.
کالای پزشکی صدر آخرین فن آوری کرایوتراپی در برداشتن ضایعات پوستی است.ساخت بلژیک

لینکهای کاربردی


خانه
لیست و مشخصات همکاران
نقشه سایت
درخواست آگهی در سایت
سوالات متداول
عضویت
ارسال ایمیل به مدیر سایت
ورود به پست الکترونیک
درباره مالیست کالاهای فروشگاه