سبد خرید شما
0 ریال جمع کل

معرفی کالای شما


پوشک کامل بزرگسالان و زیرانداز بیمار آن آن Arrow

سرما و گرما درمانی Arrow

برطرف کننده خشکی دهان Arrow

درمان کننده واریس Arrow

برطرف کننده ضایعات پوستی Arrow

درمان آسان هموروئید Arrow

دستگاه طب سوزنی الکتریکی Arrow

چسب های بخیه Arrowدر حال حاضر مارک ANAN موجود می باشد.

 پوشینه های بی اختیاری بزرگسال هارتمن محصولات متنوعی را جهت راحتی و آسایش کسانی که از این مشکل رنج می برند با قدرت جذب متفاوت تولید نموده است.از ویژگیهای این محصولات میتوان موارد زیر را نام برد:
1- در لبه های برگردان ناحیه ای که ادرار در آن تجمع می یابد پوشینه دارای یک لایه تقویت شده جاذب است که جذب بسیار بالا را تضمین میکند.
2- لایه ویژه فوق العاده خشک مایع را به لایه های درونی تر پوشینه هدایت میکند و به پوست را از خیس شدن مجدد محافظت می نماید.
3- یک لایه برگردان آبی رنگ در قسمت پشتی بالشتک جاذب باعث حفاظت از نشت ادرار میشود.
4- یک لایه ساخته شده از نسج نبافته و نفوذ ناپذیر به آب که تمام سطح داخلی پوشینه را می پوشاند و به محافظت از پوست کمک می کند و آن را خشک تر نگه میدارد.
5- لبه های نرم و نفوذ ناپذیر به آب
6- چینهای کشسان - طرح آناتومیک و پاچین های کشسان موجب جاافتادن دقیق و محکم پوشینه بر بدن می شود.
7- محافظ بیرونی ضد آب متنع آلودگی لباس یا رختخواب می شود.
8- نشانگر تعویض

لطفا جهت اطلاع از قیمتها تماس بگیرید

تصویر کالانام کالاتوضیحاتتعداد
کالای پزشکی صدر Molicare premiumپوشینه کامل بی اختیاری مناسب برای افرادی است که در خانه سالمندان یا در هر اجتماعی مشکل بی اختیاری شدید و نیاز به مراقبت ایده آل دارند.دارای چسبهای چند مرحله ای با قابلیت تنظیم-دارای کناره های کشسان جهت جلوگیری از نشت-قابلیت تهویه هوا
کالای پزشکی صدر Molicare mobile pantsپوشینه کامل شورتی مانند لباس زیر میباشد و بالاترین میزان حفاظت در برابر انتشار ادرار و بو را فراهم میکند.
کالای پزشکی صدر Molicare supper plusدارای تمامی مشخصات پوشینه کامل می باشد ولی از قابلیت جذب بسیار بالاتری برخوردار است.
کالای پزشکی صدر Moliflexدارای یک کمربند ساده در ساختمان این محصول امکان سهولت در مصرف و صرفه جویی در وقت را فراهم کرده است.
کالای پزشکی صدر MoliMed Premiumپوشینه بی اختیاری جهت بی اختیاری خفیف یا متوسط
کالای پزشکی صدر MoliMed Classicپوشینه بی اختیاری جهت بی اختیاری خفیف یا متوسط با جذب بیشتر
کالای پزشکی صدر MoliMed for menعلاوه بر داشتن تمام مشخصات محصول مولی مد جهت بی اختیاری آقایان طراحی شده است و آمکان جنب و جوش را به مردان میدهد.
کالای پزشکی صدر MoliForm Premiumمولیفرم مناسب برای بیمارانی است که تحرک زیادی ندارند و دارای بی اختیاری شدید هستند.دارای نشانگر زمان تعویض- دارای قدرت جذب گوناگون - عدم انتشار بوی بد و محافظ پوست بیمار
کالای پزشکی صدر MoliForm Classicپوشینه ای کامل با لایه ای از نسج نبافته و فوق العاده خشک-حاوی پودر فوق جذب -دارای نشانگر تعویض و شکل آناتومیک
کالای پزشکی صدر Moliform for menعلاوه بر داشتن تمام مشخصات محصول مولیفرم جهت بی اختیاری شدید آقایان طراحی شده است و آمکان جنب و جوش را به مردان میدهد.
12

لینکهای کاربردی


خانه
لیست و مشخصات همکاران
نقشه سایت
درخواست آگهی در سایت
سوالات متداول
عضویت
ارسال ایمیل به مدیر سایت
ورود به پست الکترونیک
درباره مالیست کالاهای فروشگاه